Skate Chords, Lazy Class, Kara, Street Chaos, Podwórkowi Chuligani, TZN Xenna

Miejsce: Proxima
Data: 18 listopada 2017 (Sobota)
Rozpoczęcie: 18:00
Link: https://www.facebook.com/events/651387078401987/
Tagi: metal

Opis

Po raz piąty zapraszamy na Skorpionalia
W tym roku wystapią TZN Xenna, Podwórkowi Chuligani,Street Chaos,Kara,Lazy Class i Skate Chords(Berlin)
Jak co roku impreza odbędzie się w klubie Proxima

SKATE CHORDS
Berliński zespół grający Rock/punk, idealny jesli chcesz się dobrze zabawić. W przeciagu ostatnich kilku lat odbyli trasy koncertowe w dziewięciu różnych krajach i zagrali liczne koncerty. Niedawno wydali nowy album "Stultus maximus’, a szaleństwo trwa!

LAZY CLASS

Zespół Lazy Class powstał latem 2013 roku w Warszawie i od początku swojego istnienia wierny jest stylistyce oi! i street punkowej. W 2014 roku zespół zadebiutował wydaną własnym sumptem kompaktową epką "Better life" na której znalazły się cztery utwory. Kilka miesięcy później holenderskie wydawnictwo Rebellion Records wydało winylową wersję epki. Od połowy 2014 roku Lazy Class regularnie koncertuje na terenie kraju jak i za granicą (Niemcy, Białoruś, Rosja, Irlandia, Austria, Czechy, Słowacja,UK ,Litwa ).
W 2015 roku zespół wydał mini album "Hell of San Domingo", którego wydawcą ponownie był Rebellion Records, oraz splitna CD i LP z lubelskim zespołem Max Cady (kooperacja wydawnictw Bad Look, Black Wednesday, Lazy Class i No Pasaran). W 2016 roku ukazały się kompilacje; kasetowa "The Tape" oraz wydany przez Oldschool Records CD "First 3 years".
W czerwcu 2017 ukazało się ostatnie jak do tej pory wydawnictwo Lazy Class - winylowa epka pt. "Pressure rising" wydana przez niemiecki label Spirit of the Streets.
Zespół pojawił się również na kilku składankach takich jak "Warsaw hardcore/punk attack vol.3" "Cashing in on Christmas vol.7" czy "Ramones Maniacs Poland".
https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fchannel%2FUCyM5gv-Teu-KFekmWW9OKMA%2Fvideos&h=ATO0P1Ila41xy0LSOln_Iz3tCnSbqaw3OOvwpyh_HK3nM47AgKgcdsZ-t84EVvrvBib7vAYfUlcZUmvK6UGCFWNSimHKNAxYEHdYHmmvX5yu3eO57x0t8sODiFUV5tRtKPqXUQnXNea9uQ

PODWÓRKOWI CHULIGANI

Zespół powstał w 1997 roku w Płocku. 27 września 1998 roku grupa wydała debiutancką płytę "Powrót na ulicę". W późniejszym okresie grupa koncertowała, m.in. na Punkowej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Krakowie, międzynarodowym festiwalu muzyki ska w RoSlau. W 1999 muzycy wydali drugą płytę "Ciężko jest". Wkrótce potem zawiesili działalność. Zespół reaktywował się ostatecznie w 2009 roku wypuszczając na rynek "Na Pohybel". Rok 2017 jest XX-leciem zespołu. Z tej okazji grupa opublikowała najnowszą płytę "Prowincjonalna Łobuzerka"
https://www.facebook.com/podworkowi/

Zespół KARA to:
Tony Kinski(Dezerter,Kinsky), Kesur(TZN Xenna,Antidotum) Krikri(Antidotum i jeszcze inne składy) Dominik Sobieraj.
Bardzo ciekawy skład i muzyka która tworzą.
Ogień gwarantowany

STREET CHAOS
Kapela pochodząca z Mazowsza. Zespół powstał w 2008 roku. Już w 2009 roku SC wydał debiutancki materiał "Bez przebaczenia". Kolejne lata to roszady w składzie, przerwy, zastój. W 2013 po zmianach personalnych kapela zaczęła dużo koncertować. Ukazały się dwa nowe wydawnictwa vinylowe EP, split z The Analogs, a pod koniec 2014 - split z Białoruskim Fuck It All. Kilka utworów znalazło się też na innych składankach. Pod koniec 2015 zespół nagrał nowy album "Nie pytaj dlaczego" o cięższym niż do tej pory brzmieniu. Jest to solidna hardcore’owa luta. Od mocarnych, niskostrojonych zwolnień gdzie jedzie Slayerem, po melodyjne refreny i gangsta-uliczne chóry. A wszystko z brzękiem tłuczonych szyb i policyjnymi syrenami w tle. W bardzo dobrych polskich (!) tekstach odbicie brutalnej rzeczywistości – zarówno współczesnej jak i tej sprzed wielu, wielu lat. Fani Terror, Cruel Hand czy Ramallah znajdą tu coś dla siebie, choć bez dosłownych analogi.
Muzyka Street Chaos to nowoczesny hardcore, przepełniony oldskulowym duchem. Pełne pasji granie z niebanalnymi polskimi tekstami, gdzie słuchacze z każdego pokolenia znajdą na pewno coś dla siebie. To kapela która nie serwuje wesołych piosenek, bo realia nie zawsze są przyjemne.

Obecny skład zespołu:
ARTUR - gitara
BARTEK - gitara
DOMINO - bas
MIXER - perkusja
JACEK - wokal