Radio Slam

Kuba Gołębiowski, Crimson Rockets, Fellows Tale, Sixty'Sin, DAMN

Miejsce: Potok Pub
Data: 08 kwietnia 2017 (Sobota)
Otwarcie bram: 19:00
Rozpoczęcie: 19:30
Bilety: Darmowy!
Link: https://www.facebook.com/events/390567351308405
Tagi: rock darmowy

Opis

Finał Akcji Karma Wraca! w Potoku 8 kwietnia 2017!
Pomóż zwierzakom i posłuchaj dobrej muzyki!
19.30 - 20.00 - Kuba Gołębiowski
20.10 - 20.50 - Crimson Rockets
21.00 - 21.40 - Fellows Tale
21.50 - 22.30 - Sixty'Sin
22.40 - 23.20 - DAMN
23.30 - 24.10 - RADIO SLAM
Wszystko co przyniesiecie trafi do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie-oficjalna strona
Wystąpią DAMN, Crimson Rockets, Sixty'Sin , RADIO SLAM!, Fellows Tale oraz Kuba Gołębiowski.
Wstęp : torba/puszka karmy dla zwierzaków ze schronisk. Przydałyby się także gryzaki i piłeczki które by urozmaiciły smutną ich dolę.
Podczas finału 8-04 odbędzie się również kiermasz przedświąteczny dla Smoka - autystycznego chłopca, którego rozwój i funkcjonowanie w dużej mierze zależy od dalszej rehabilitacji (min hipoterapii).
Dochód ze sprzedaży rękodzieła oraz swojeskiego jadła (pajda chleba ze smalcem wegańskim lub mięsnym) będzie przekazany dla Smoka - Alka
o Alku więcej tu:
http://smokalek.blog.pl/
2-04 w RadioPraga.pl odbyła się audycja, podczas której mama Smoka - Hania opowiadała o Alku i zespole Aspergera. Link do audycji:
http://radiopraga.pl/archiwum-audio/1746-alek

Link do cyklu Karma Wraca !
https://www.facebook.com/events/1722559714700955/

Info o zespołach:
Kuba Gołębiewski
Syn pól mazowieckich, muzyk z powołania, koneser gitar i motocykli. We własnej twórczości opisuje swoje życie i przemyślenia nawiązując do najlepszych tradycji bluesowych oraz rockowych.
www.youtube.com/kubagolebiowski

Crimson Rockets: Jesteśmy CRIMSON ROCKETS i gramy karmazynowego rocka, czyli wpadającą w ucho mieszaninę rockowych riffów, klawiszowych brzmień, basowego groove'u, mocnych uderzeń w gary, kobiecego wokalu i rock'n'rollowej energii!
23.10.2015 wydaliśmy swoją debiutancką płytę EP.
Do tej pory zagraliśmy na jednej scenie z takimi kapelami jak: Riverside, Coma, Happysad, Power of Trinity, Chemia, Muchy, The Sixpounder, Venflon, OCN, Ametria i in.

Mamy na swoim koncie parę osiągnięć i zdobytych nagród - oto niektóre z nich: Zdobyliśmy Grand Prix Letniej Sceny VooDoo Club 2016; zakwalifikowaliśmy się do III etapu eliminacji Antyfestu Antyradia 2016 i znaleźliśmy się wśród zacnej trzydziestki najlepszych zespołów w Polsce. Dotarliśmy do finału Międzynarodowego Festiwalu Emergenza Polska 2015. Pokonaliśmy konkurencję i zakwalifikowaliśmy się do pierwszej 12-tki, która zagrała na Unique Rock Festiwal. Zagraliśmy na Ursynaliach, Juwenaliach UKSW, Unikatowym Festiwalu Offowyym UFO Openstage 2015 i 2016 – największym festiwalu kultury młodzieżowej w Warszawie oraz jako wsparcie dla Fundacji Rak'n'Roll. Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie na najlepszy scenariusz teledysku do własnego utworu - "Nakręć nas na siebie", co pozwoliło im wydać nam nasz pierwszy teledysk do utworu "Meltdown". Zajęliśmy drugie miejsce w konkursie Behind The Trees - Fresh Blood in Forest 2014 i 2015, oraz znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce, która wystąpiła na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rockowej w Zgierzu 2014. Wspólnie wygraliśmy Przegląd Kapel Garażowych w Milanówku 2013 roku oraz eliminacje regionalne Fonografika Young Stage 2013. Kamil Słoniewski zdobył wyróżnienie dla najlepszego klawiszowca w konkursie RockOn w Wesołej. Wokalistka Kamila Apryas zachwyciła swoim głosem jurorów II edycji The Voice of Poland zapewniając sobie miejsce w drużynie Patrycji Markowskiej.

Zapraszamy do obejrzenia naszych teledysków:
"Meltdown", "Guilty" i "Breaking Down" na YouTube.

Naszej debiutanckiej płyty możesz słuchać w aplikacji Spotify, TIDAL, Deezer, Shazam i wielu, wielu innych lub kupić tutaj w wersji klasycznej + mp3 -> https://nuplays.pl/offer/8868/crimson-rockets-ep oraz mp3 na iTunes, Google Play, Amazon Music itd :)
Gramy również po polsku, lecz jeszcze nie udało nam się zarejestrować tych utworów. Możesz wesprzeć naszą działalność na portalu patronite.pl -> https://patronite.pl/crimsonrockets

A tymczasem baw się epicko and stay rock(ets)!

DAMN
DAMN to czterech kolesi pałających nostalgią do starych dobrych czasów, kiedy rock był rockiem, flanelowe koszule były modne a MTV grało głośną muzykę zamiast reality shows.
Lubimy hałas, melodię i teksty o życiu, wszechświecie i całej reszcie, nie bojąc się kontrowersji i odważnych komentarzy w nich zawartych.
W skład kapeli wchodzą: Tomek Czubak, współpracujący dawniej z Adą Dębską (ex-ICON), obejmuje gitarę solową i wycina, Michał Farbiszewski (w składzie od początku) na gitarze rytmicznej rytmuje i okazjonalnie wycina, Mikołaj Klejment, wcześniej w Atropine i Poligonie Nr.4, obecnie w DAMN szarpie basem i dudni (trochę też wycina) oraz Tomek Nowacki, niegdyś w Blooszcz i ICON - w związku z chronicznym wakatem na stanowisku garowego to on wali w bębny, do tego drze ryj, a ponadto pisze teksty (głównie) - nie wycina.
Inspiracje czerpiemy głównie z kapel takich jak: Pearl Jam, Alice in Chains, Foo Fighters, czy Green River, ale zdarzają się też odstępstwa od utartych, Grunge'owych schematów.
Podsumowując nas, przytaczamy cytat nieodżałowanej pamięci niejakiego Beavisa: "Damn, we're smooth!"

Sixty'Sin to banda czterech kolesi, dla których rock&roll to coś więcej, niż muzyka. Biorą to co najlepsze z lat 60. i 70... Dodają do tego własny charakter, a efekt jest iście wy... No właśnie, sam się przekonaj jaki. Ten zespół to prawdziwy Dynamit, więc jeśli nie chcesz, żeby roznieśli twój lokal razem ze wszystkimi
ludźmi w środku - nie zapraszaj ich do siebie.
Ale uważaj - i tak się zjawią!

RADIO SLAM
Data premiery
2015
Gatunek
Rock, Indie, Alternative, Energy
Członkowie zespołu
Stas Lamaki - lead vocal, guitars;
Lukasz Woncisz - guitar, back vocs;
Radek Zajac - drums, back vocs;
Konrad Zaleski - bass, back vocs.

Fellows Tale
Mając otwarte oczy możesz śledzic swój cel. Ale gdy je zamkniesz możesz poczuc niemal wszystko. Zwłaszcza gdy do twoich zmysłów dotrze surowe progresywne gitarowe granie. Fellows tale to emocje wspierane hard rockowym brzmieniem.

Gatunek
Klasyczny, Melodyjny Hard Rock.
Po prostu klasycznie.
Członkowie zespołu
Adam Kisiołek - Wokalista i Autor Tekstów
Rafał Czaja - Gitara Prowadząca i Kompozycje Muzyczne
Miasto rodzinne
Warszawa

FINAL AKCJI KARMA WRACA : 6 kapel, karaoke, kiermasz